دزدی با وسایل پلیسی اسباب بازی توانست به بانک مرکزی در آمریکا دستبرد بزند

کودکان می توانند به تنهایی و بیشتر با وسایل پلیسی اسباب بازی با مجموعه گلوله بازی کنند. با یک مجموعه تفنگ اسباب بازی پلیس، پلیس و دزدان را بازی کنید یا یک ماکت تفنگ اسباب بازی هفت تیر واقعی را به نمایش بگذارید.

اجازه دهید بچه های بزرگتر وانمود کنند که به تنهایی بازی کنند یا یک بازی مهمانی گروهی را با یک وسایل اسباب‌بازی‌ پلیسی آب یا لیزری شروع کنند.

والدین می توانند در طول زمان بازی با یک وسایل اسباب‌بازی‌ پلیسی ایمن با قفل کودک و خروجی کم فشار برای استفاده دوستانه در زمان بازی از آرامش خاطر لذت ببرند.

تفنگ های آبی نوعی تفنگ اسباب بازی هستند که از روش های مختلفی برای پاشش جت های آب استفاده می کنند.

بسیاری از وسایل اسباب‌بازی‌ پلیسی اولیه از همان مکانیزم پمپاژ مبتنی بر ماشه استفاده می کردند که برای بطری های اسپری استفاده می شد.

اسباب بازی

در این نوع دستگاه، ماشه یک شفت پمپ جابجایی مثبت را فعال می کند. با کمک دو سوپاپ برگشت، که اغلب از توپ‌های کوچک استفاده می‌کنند، سیال از مخزن به داخل پمپ کشیده می‌شود، سپس با فشار دادن ماشه، نازل را خارج می‌کند.

سادگی مکانیسم پاشش باعث شد تا وسایل اسباب‌بازی‌ پلیسی ارزان تولید شوند و بیشتر بدنه به عنوان مخزن استفاده شود. محدودیت اولیه این طرح، حجم آبی است که می تواند به طور موثر در هر پمپ جابجا شود.

افزایش حجم پمپ به تلاش بیشتر کاربر برای بیرون راندن سیال نیاز دارد و طراحی های بزرگتر را غیرعملی می کند.

با این حال، این فناوری امروزه هم در بطری‌های اسپری و هم در تفنگ‌های کوچک آب که در اشکال و رنگ‌های متنوعی یافت می‌شوند، به طور گسترده استفاده می‌شود.

تفنگ پاپ (همچنین با نام پاپگان یا پاپ تفنگ نیز نوشته می‌شود) یک تفنگ اسباب‌بازی است که توسط مخترع آمریکایی ادوارد لوئیس ساخته شده است و از فشار هوا برای شلیک گلوله کوچک بسته شده یا بدون اتصال (مانند چوب پنبه یا فوم) از لوله استفاده می‌کند.

از طریق عمل پیستون هر چند گاهی اوقات از طریق فشار فنر. انواع دیگر انسداد را راه اندازی نمی کنند، بلکه به سادگی صدای بلندی ایجاد می کنند.

این مکانیسم شامل یک لوله استوانه ای توخالی است که در یک سر با پرتابه و در سر دیگر با یک پیستون دسته بلند مهر و موم شده است.

در این نوع، پیستون به سرعت در لوله فرو می‌رود و فشار هوای داخلی را افزایش می‌دهد تا زمانی که پرتابه با صدای “پاپ” که نام اسباب‌بازی را به آن می‌دهد به بیرون پرتاب شود.