مردی با رب گوجه یک نفره اتاق دخترش را رنگ کرد

احتمالاً پیدا کردن میزبانی که از وجود رب گوجه فرنگی خبر نداشته باشد، دشوار است. برای بهبود کیفیت غذاهای پخته شده با افزودن آن به آنها استفاده می شود.

این محصول چیست؟ رب گوجه یک نفره از عملیات حرارتی گوجه فرنگی به دست می آید. برای تولید فقط از گوجه فرنگی رسیده قهوه ای یا قرمز استفاده می شود.

این برای هر دو دوره اول و دوم صدق می کند. در صورت نیاز به بهبود رنگ ظرف تمام شده نیز همین کار انجام می شود. پاستا یک محصول نیمه تمام است نه محصول نهایی. بنابراین، بعید است که کسی آن را بدون پیش پردازش بخورد. این تفاوت آن است، مثلاً، با سس کچاپ.

ابتدا دانه ها را از میوه جدا می کنند. بعد از آن می جوشانند تا قوام چگالی لازم به دست آید. به طور طبیعی، محصول بخش قابل توجهی از رطوبت خود را از دست می دهد. در همان زمان، غلظت مواد جامد بسیار بیشتر می شود. عملاً در واقع کنسانتره گوجه فرنگی به دست می آید.

کیفیت رب گوجه فرنگی با درجه چگالی آن تعیین می شود. هرچه بالاتر باشد، کیفیت محصول بالاتر است. رب گوجه فرنگی درجه یک و درجه یک است.

رب

اما تنوع اضافی بالاترین کیفیت در نظر گرفته می شود. برخی به اشتباه معتقدند که تولید رب گوجه فرنگی از دستاوردهای دوران مدرن است. در حقیقت، موضوع این نیست.

تهیه آن توسط ایتالیایی ها از دو قرن پیش آغاز شد. رب گوجه فرنگی با موفقیت توسط سرآشپزهای ایتالیایی استفاده شده است. ابتدا آن را دریافت کردند و سپس آن را «به ذهن» آوردند. سس های مختلفی تهیه شد، روغن زیتون و ادویه به پاستا اضافه شد.

این محصول از مشتقات گوجه فرنگی است. بنابراین، ترکیب آن با محتوای مواد معدنی مختلف مشخص می شود. مقدار زیادی ویتامین در اینجا وجود دارد.

محتوای اسید اسکوربیک به مقادیر قابل توجهی می رسد. 45 میلی گرم در هر 100 گرم محصول وجود دارد. بسیاری در ترکیب توکوفرول ها و ویتامین های گروه A هستند.

برای افرادی که از نقرس و آرتریت رنج می برند و دارای سنگ کلیه و کیسه صفرا هستند، استفاده از محصول گوجه فرنگی در مقادیر زیاد توصیه نمی شود. با سوء استفاده، بدتر شدن سلامت و رفاه عمومی امکان پذیر است.