11 نکته برای انتخاب بهترین نوع تخت

1. از یک فروشگاه تختخواب دیدن کنید
برای اطمینان از انتخاب بهترین نوع تخت، دیدن آن بر روی صفحه نمایش ایده آل نیست.

بازدید از یک فروشگاه به شما این امکان را می دهد که سبک ها، اشکال و طرح های مختلف را امتحان کنید تا مطمئن شوید که تخت خواب خوبی پیدا می کنید.

2. فقط به آن نگاه نکنید، روی آن دراز بکشید
ضروری است که همیشه یک تخت را قبل از خرید آن امتحان کنید. همه ما متفاوت هستیم و یک تخت برای همه ساخته نشده است. نیازهای افراد برای حمایت بسته به وزن و ساختار آنها متفاوت است، بنابراین باید با تصمیم خود واقعا راحت باشید.

خرید سرویس خواب نوزاد از تشک تا تخت

3. یک تخت با هم انتخاب کنید
اگر قرار است یک تخت مشترک داشته باشید، باید یک تخت خوب و سرویس خواب دو نفره چوبی هم برای خود و هم برای همسرتان انتخاب کنید. به این ترتیب هم می توانید روی آن دراز بکشید و هم مطمئن شوید که برای هر دوی شما به اندازه کافی بزرگ و راحت است.

4. به اندازه اتاق فکر کنید
اندازه کلی اتاق خواب همیشه باید در نظر گرفته شود. اگر اتاق خواب خیلی کوچک است، یک تخت بزرگ برای شما مناسب نخواهد بود. برای استراحت مناسب باید فضای مناسبی در اطراف تخت خود داشته باشید. اگر در حال بهبود یک فضای چند منظوره هستید، در نظر بگیرید که مبل‌های تختخواب‌شو وقتی روی آن‌ها نمی‌خوابید، فضای بیشتری برای نشیمن ارائه می‌دهند. و اگر کاملاً مطمئن نیستید که به چه مبل تختخوابی نیاز دارید، ابتدا راهنمای ما در مورد مبل تختخواب شو را بررسی کنید.

5. با تخت های ذخیره سازی بیشترین استفاده را از فضا ببرید
اگر جایی برای کمد لباس بزرگ ندارید یا نمی دانید ملحفه باب اسفنجی های یدکی خود را کجا قرار دهید، یک تخت عثمانی را در نظر بگیرید. اینها بهترین نوع تخت برای کسانی هستند که اتاق های کوچکی دارند، زیرا فضای اضافی زیادی را در اختیار شما قرار می دهند تا وسایل خود را به روشی آسان و راحت ذخیره کنید. اگر به اندازه یک عثمانی به فضای ذخیره سازی نیاز ندارید، تخت خواب دیوانه گزینه دیگری است. این تخت‌خواب‌ها دارای کشوهایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای ذخیره تکه‌های کوچک آشغال استفاده کرد.

آویز تخت کودک بی بی فن طرح بره

6. به خود فضایی برای گسترش دادن بدهید
اگر اتاق خواب بزرگ یا معقولی دارید و همسرتان همیشه تمام فضای تخت را اشغال می کند، روی تخت های کینگ یا تخت های سوپر کینگ سرمایه گذاری کنید. اگر اتاق و راحتی بیشتری می خواهید، تخت امپراطور را انتخاب کنید.

تخت جدید در اتاق خواب
7. فضای بیشتری نسبت به یک تک در نظر بگیرید
حتی اگر خودتان بخوابید، این بدان معنا نیست که باید برای خود یک تخت یک نفره بخرید. برخی از افراد خواب به فضای زیادی برای احساس راحتی نیاز دارند یا دوست دارند، بنابراین اگر شما یکی از آنها هستید، روی تخت دو نفره سرمایه گذاری کنید.

10 مدل از بهترین تخت کنار مادر برای کودک شما [چوبی و فلزی]

8. مطمئن شوید که ظاهر خوبی دارد و همچنین احساس خوبی دارد
اگر می‌خواهید یک تختخواب سبک که واقعاً به یک اتاق شخصیت بیافزاید، تخت‌های سرتان ضروری است. از میان تخته‌های فلزی، روکش‌دار یا چوبی با طرح‌های متنوع و عالی انتخاب کنید.

9. یک تخت خوبو پارچه ملحفه نوزادی پسرانه  برای پشت خود انتخاب کنید
تخت های فنری و اسلت بهترین نوع تخت برای حمایت از کمر هستند. و همیشه به یاد داشته باشید که یک تخت خوب باید به اندازه، شکل و نیازهای خاص فرد خوابیده احترام بگذارد. به عنوان مثال، اگر پشت شما اغلب هنگام دراز کشیدن شما را آزار می دهد، یک تخت قابل تنظیم انتخاب کنید و در وضعیتی بخوابید که برای شما راحت باشد.

10. تخت ها و تشک ها باید با هم کار کنند
هرگز بدون فکر کردن به تشک، تخت نخرید. تشک های فنری برای تخت های فنری ایده آل هستند، در حالی که تخت های تخته ای بیشتر با تشک های فوم ترکیب می شوند. در صورت امکان، باید همزمان یک تخت جدید و یک تشک جدید بخرید، زیرا یک تشک جدید روی یک تخت قدیمی به اندازه یک تشک جدید دوام نمی آورد.

11. آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید
بهترین تخت و قیمت ملحفه ترک برای شما همیشه گران ترین تخت نیست، اما احتمالاً ارزان ترین هم نیست. یک تخت ارزان ممکن است خوب به نظر برسد، اما حمایت لازم برای یک خواب خوب را به شما نمی دهد. توجه داشته باشید که قیمت پایین تر نیز ممکن است راحتی شما را کاهش دهد. ایده خوبی است که قبل از خرید به بررسی آنلاین محصول نگاه کنید، زیرا به این ترتیب می‌توانید نظر دیگران را در مورد کالایی که می‌خرید ببینید.